ZAŽIJTE BUDOUCNOST ENVIROMENTÁLNÍCH TECHNOLOGIÍ

27.3.2014

Ve dnech 5. – 9. května se bude konat na výstavišti v Mnichově veletrh IFAT 2014, největší světový veletrh pro vodu, odpadní vodu, odpady a recyklace. Je to nejvýznamnější veletrh v oboru technologií pro životní prostředí, na kterém výrobci a dodavatelé prezentují nejnovější trendy, technologie, výrobní inovace, produkty a služby. Očekává se opět rekordní zájem návštěvníků.

JCB – jedna z nejvíce uznávaných a důvěryhodných značek stavebních strojů na světě – zde představí svůj inovativní sortiment pro odvětví recyklace a nakládání s odpady.

Více se o konkrétní nabídce JCB návštěvníci budou moci dozvědět na stánku C3.209/308, kde bude vystaveno více než 35 modelů. Robustní stroje a příslušenství JCB jsou šité na míru pro materiály, kterými se zabývá toto odvětví: od papíru po dřevo, kovy, pneumatiky, ostré sklo a přírodní odpady.

Výstava bude zahrnovat tyto klíčové stroje:

560-80 Wastemaster – Teleskopický manipulátor, vyvinutý v reakci na poptávku zákazníků, výška zdvihu činí 8 metrů a maximální nosnost 6 tun.

437HT Wastemaster – Čelní kolový nakladač, součást nové řady kolových nakladačů, vybaven motorem Cummins 6,7 l, úsporu paliva až o 12 %, řada strojů s provozní hmotností 6 – 22 tun.

JS20MH Kolové rýpadlo, s provozní hmotností 20 tun, tento stroj dává operátorům kompletní přehled o práci díky možnosti hydraulicky zvednout kabinu. Stroj je vybaven motorem JCB ECOMAX.

5CX Wastemaster – Rýpadlo nakladač, reprezentuje špičku ve všestrannosti a produktivitě, stabilizační „nohy“ umožňují vyzvednout stroj do výšky, je vhodný pro menší recyklační dvory, možnost mnoha druhů příslušenství.

JCB Teletruk – Terénní vysokozdvižné vozíky, umožňují přesné umístění nákladu

Livelink -inovativní softwarový systém, který vám umožní spravovat vaše stroje JCB na dálku.

VELETRH IFAT 2014