UŽ JSTE NAVŠTÍVILI WEBOVÉ STRÁNKY JCB?

15.11.2012

Nové webové stránky JCB UK, které byly v létě uvedeny do provozu, mají aktuální a svěží vzhled a poskytují dokonalý přehled o produktech JCB.

Stránky na adrese www.jcb.co.uk jsou velkým pokrokem proti předchozím stránkám www.jcb.com a poskytují uživatelsky přívětivé prostředí pro představení globálních služeb společnosti.

Návštěvníci se mohou na stánkách rychle orientovat pomocí „Vítejte na stránky JCB” a nově zavedené navigace, která se objeví v záhlaví úvodní stránky. Stránky také nabízejí proměnlivý banner s kampaněmi, který umožňuje uživatelům vybrat si aktuální informace o produktech, zákaznické podpoře, adresách prodejců a historii společnosti.

Vedoucí položkou v sekci UK je kampaň „Vaše volba č. I“, kterou představuje majitel společnosti Sir Anthony Bamford.

Nový web je postaven na redakčním systému, který bude brzy umožňovat autorizovaným pracovníkům v regionech JCB aktualizovat on-line informace pro lokalizované marketingové účely, oslovovat nové zákazníky a vytvářet obchodní příležitosti.

Webové stránky představují novou identitu značky a rozšířené produktové stránky, které budou obsahovat video, počítačem tvořená vyobrazení a postupem času také zákaznické reference.
Provoz na novém webu se zvýšil na více než dvojnásobek a délka času stráveného na stránkách se zvýšila o 90 procent, což dokazuje, že jej uživatelé považují za zajímavější.

„Nové webové stránky představuje začátek vzrušujícího období pro všechny naše globální marketingové týmy. Začínáme měnit způsob, jakým pracujeme s prodejci a zákazníky v našich regionech,“ řekl Spencer Williams, Globální manažer pro marketing. „Web nyní představuje vedoucí marketingový nástroj pro vytváření obchodních příležitostí pro mnoho průmyslových odvětví a stejné to začíná být také u prodeje stavebních a zemědělských strojů.“

Webové stránky představuje první etapu „JCB on-line transformačního projektu.“

Určitě stojí za to nové stránky navštívit!