UNIKÁTNÍ RÝPADLO – NAKLADAČ JCB 3CX UNION JACK ECO PRODÁN V AUKCI

5.1.2011

4950e1f59bb84ab9b2a63947ae2b775f_LFirma Fork Rent získala v aukci v Londýně unikátní rýpadlo-nakladač JCB 3CX UNION JACK.

Charitativní aukce se konala ve vánočním období ve prospěch organizace HELP FOR HEROES a její výtěžek £ 70.250 firma JCB věnuje na podporu vojákům zraněným ve světových válečných konfliktech.

Generální ředitel firmy Fork Rent, Guy Nicholls řekl: „Jsem nadšen, že naše firma nyní vlastní Union Jack 3CX ECO. Je to exkluzivní stroj a je velmi příhodné, že JCB aukcí získá finanční prostředky pro HELP FOR HEROES. Hledáme nápady, jak s jeho využitím shromáždit pro charitu ještě více peněz“.

JCB UNION JACK 3CX byl vystaven v uplynulých dvou týdnech na vánočně vyzdobeném člunu, zakotveném u břehu řeky Temže v části South Bank. Slavnostního zahájení aukce se zúčastnila skupina raněných vojáků, týmy z JCB a HELP FOR HEOROS a více než sto představitelů britského stavebního průmyslu. Veřejnost mohla charitativní akci podpořit darovacími textovými zprávami.

Rýpadlo – nakladač JCB 3CX ECO, vyvedený v barvách anglické národní vlajky, byl vytvořen na podporu kampaně nové řady strojů ECO. Tento konkrétní model je o 16 % úspornější ve spotřebě paliva než jeho předchůdce a loni v létě jsme ho mohli vidět i v pražských ulicích.