Stroykomplekt otevírá největší obchodní a servisní středisko JCB na světě

24.9.2013

V minulých dnech společnost Stroykomplekt v Jekatěrinburgu slavnostně otevřela největší obchodní a servisní středisko JCB na světě v tomto čtvrtém největším ruském městě s 1,3 milióny obyvatel. Na areál tohoto obchodního zastoupení byla vynaložena investice více než 6 miliónů liber a bude podporovat rozvoj jednoho z nejdůležitějších trhů pro JCB.

Stroykomplekt je obchodním zastoupením JCB a pokrývá rozsláhlou oblast téměř 2,7 miliónu km2. V posledních sedmi letech zaznamenal 10-násobné zvýšení prodeje. Nový komplex je postaven na 3 500m2 a má showroom pro 25 strojů i působivé prostory pro servisní činnosti.
Cti oficiálního otevření nových prostor se dostalo generálnímu řediteli JCB Alanu Blake, který popsal Rusko „jako jeden z klenotů v koruně globálních prodejů JCB.Téměř jeden ze čtyř strojů prodaných v Rusku je vyroben JCB“, řekl Alan Blake. „Tohoto úspěchu by nebylo možné dosáhnout bez vynikajících obchodníků, obchodníků s vizí, obchodníků, kteří jsou připraveni investovat a obchodníků s ambicemi. A to je právě Stroykomplekt. Investicí 6 miliónů liber do nových prostor Stroykomplekt prokázal nejen závazek poskytovat vynikající servisní podporu, ale také velké ambice dosáhnout růstu jejich podnikání. Otevření této fantastické nové budovy nastavuje standard k následování pro ostatní.“

JCB prodalo svůj první stroj v Rusku – traktorbagr – v roce 1979 jako součást výstavby pro moskevskou olympiádu. V současné době společnost prodává v zemi širokou řadu dalších zařízení, včetně pásových a kolových rýpadel, teleskopických manipulátorů, midi rýpadel, kolových nakladačů a smykem řízených nakladačů.

V Rusku a Společenství nezávislých států JCB existuje síť 70 prodejních a servisních středisek a dalších šest bude otevřeno během tohoto roku.