SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK INVESTOVAL DO DALŠÍHO RÝPADLA JCB

27.4.2015

SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK INVESTOVAL DO DALŠÍHO RÝPADLA JCB

V pondělí 27. dubna jsme předali další pásové rýpadlo kategorie 20 tun JCB JS 210L firmě Lesostavby Frýdek-Místek, a.s. Plnou spokojenost zákazníka s našimi výrobky dokládá skutečnost, že se jedná o páté pásové rypadlo v průběhu deseti let.

Lesostavby tato rýpadla používají především při opravách a regulacích vodních toků, kde pracují ve velmi těžkých podmínkách s pásy ve vodě. Prohlubují dno řek a potoků, manipulují těžké skalní bloky, těží a nakládají materiál. Jsou nasazeny také na většině inženýrských staveb.

Na stavbách firma Lesostavby provozuje také ikony JCB: rýpadlo-nakladače JCB 3CX a 4CX. A při pracích v městských centrech využívají zase výborných manévrovacích schopností nejmenšího smykem řízeného rýpadlo-nakladače JCB 1CX.

Slavnostní předání stroje proběhlo na našem servisním středisku v Ostravě. Novou JCB JS 210L pokřtil sektem předseda představenstva společnosti Lesostavby a.s. pan Ing. Jan Bazgier za účasti svých spolupracovníků a našeho servisního a prodejního týmu.

Klíčky od stroje převzal z rukou ředitele pana Bazgiera pan Vrabel, který má dlouholeté zkušenosti s obsluhou tohoto typu stroje.

Foto: Předseda představenstva Lesostaveb pan Bazgier předává klíčky od rýpadla