Náhradní díly JCB i dalších značek

Trvalou výkonnost, kvalitu a bezpečnost Vašeho stroje Vám zajistí pouze originální náhradní díly schválené a dlouhodobě kontrolované výrobcem.
Všechny naše servisní střediska po celé České republice disponují skladovými prostory, které jsou pravidelně zásobovány z centrálního skladu v Praze. Samozřejmostí je on-line spojení se všemi středisky včetně napojení přímo na výrobce a evropskou síť dealerů, takže máme k dispozici okamžitý přehled o dosažitelnosti náhradních dílů.
Konkrétní vyhledávání náhradních dílů pro zákazníky se provádí pomocí výpočetní techniky kde je na CD soustředěno více jak 60.000 položek dle typů strojů a jejich stáří. Jsme schopni dodat náhradní díly i na stroje starší jak 30 let.
Dodávky náhradních dílů jsme schopni Vám zajistit mnoha způsoby:

express do 24 hodin na Vaše místo určení
běžnou zásilkou naším dodávkovým vozidlem
poštovní službou na dobírku
přímo na místo opravy naším mechanikem
vyzvednutí na našem servisním středisku

Výměnný způsob
Většinu agregátů a hlavních funkčních částí stroje vám můžeme nabídnout formou výměnného způsobu tzn., že oproti Vašemu nefunkčnímu kompletnímu celku Vám dodáme za cenu sníženou až o 30% výrobek kompletně repasovaný přímo u výrobce s 12ti měsíční zárukou.
TOP Preference
V případě, že vlastníte větší počet námi dodaných strojů pak vám nabízíme dodávky originálních dílů, maziv, pneu za zvýhodněné ceny. Informujte se o této možnosti!
Mimořádné akce
Pravidelně během roku probíhají prodeje vybraných náhradních dílů, maziv, pneu za mimořádně nízké ceny. O všech těchto akcích Vás informujeme letáky, e-mailem, telefonicky apod.
Žádejte toto zboží na servisních střediscích!