MISTROVSTVÍ ČR POSÁDEK STROJŮ JCB MÁ SVÉHO VÍTĚZE

7.10.2014

imported_image-1929.jpgJak se doma chystáte na milou návštěvu? V Terrametu v Čestlicích se uklízelo, upravovala zeleň, leštily se stroje, nacvičovaly se odvážné kousky s bagrem, a dokonce se vařil guláš a pekly sladkosti. A konečně tu byl konec týdne a s ním Dny otevřených dveří. Ve dnech 3. a 4. října naše pozvání přijalo téměř 400 návštěvníků.

Celkem 51 zkušených strojníků si nenechalo ujít příležitost zúčastnit se MISTROVSTVÍ ČR POSÁDEK STROJŮ JCB. Mohli si tak na strojích vyzkoušet zcela nové disciplíny. Malí návštěvníci se zase nedočkavě hrnuli k MINI rýpadlům na louce pod areálem, kde si pod vedením mohli bagrovat, a poté i k dalším hrám. Po absolvování celé soutěže získali hezkou odměnu.

Dny ve znamení JCB se nám opět vydařily a můžeme se těšit na příští setkání.

Výsledky na prvních místech mistrovství jsou následující:
1. místo pan Jan Šetek, vyhrává pobyt pro dvě osoby v luxusním hotelu
2. místo pan David Hůrka vyhrává značkovou mikinu JCB
3. místo pan Michael Talský, vyhrává model stroje JCB

Další pořadí: p. Kahoun, p. Shorný, p. Lehovec, p. Markvart, p. Michalík, p. Jiří Šetek ml., p. Micka, p. Šlejs, p. Přenosil, p. Veselý, p. Potužák, p. Ledvina, p. Fajc, p. M. Novák, p. Pipek, p. J. Novák, p. Kostelný, p. Hlůž, p. Svárovský, p. Kranát, p. Šesták, p. Podlaha, p. Šorm, p. Čepica, p. Fuka, p. Kaiser, p. Ouředník, p. Kraus, p. Szabo, p. Floriš, p. Sloupenský, p. Konopáč, p. Dyr, p. Hodic, p. Kurfürst, p. Jiří Šetek st., p. Konopáč, p. Postov, p. Šleis, p. Duštíra, p. Kuchta, p. Škrabánek, p. Adámek, p. Maňák, p. Stejskal, p. Štorek, p. Duffek, p. Fáček.

Blahopřejeme vítězům a všem děkujeme za účast!