Magni TH šetří životní prostředí

9.12.2016

Přední italský výrobce otočných teleskopických manipulátorů MAGNI představil verzi s duálním pohonem „TWIN ENERGY“, která se uplatní především v uzavřených nebo nedostatečně větraných prostorech.

Inovativní technologie TWIN ENERGY umožňuje napojit stroj na externí zdroj elektřiny 380 V, kdy stroj pracuje s nulovými škodlivými emisemi a s nižším hlukem. Stroj lze tedy použít v obydlených čtvrtích nebo v oblastech s omezením hluku. K hlavním výhodám modelů s pohonem TWIN POWER patří také úspora paliva a vyšší prodejní cena použitého stroje. Ve skutečnosti tím, že dieselový motor pracuje méně času a méně intezívně, dochází k prodloužení jeho životnosti. Novou technologii lze dodat pro modelovou řadu RTH s možností dodání všech standardně vyráběných příslušenství. Stroje vynikají svojí pověstnou flexibilitou, univerzálností a nově také šetrností k životnímu prostředí.

Do standardní výbavy špičkových manipulátorů MAGNI patří:
  • přetlaková kabina s filtrací vzduchu,
  • dotykový displej přístrojů namísto klasické palubní desky,
  • dynamický graf zatížení,
  • CAN bus rozhraní pro zkrácení času diagnostiky a detekce závad,
  • snímač zatížení hydraulického systému,
  • LMI systém pro ovládání úrovně zatížení.

Teleskopický manipulátor Magni

 

Řezačka stromů RTH Magni

Výrobce špičkových otočných manipulátorů MAGNI klade neustále důraz na inovace a nová funkční řešení. Nyní italský producent představil model RTH pro údržbu zelených ploch a lesních porostů s kleštěmi na stromy značky Kinshofer. Toto zařízení automaticky porovnává průměr kmene s jeho výškou pro nařezání potřebného počtu  klád o určité hmotnosti. Drapák se zabudovanou řetězovou pilou s 90 cm čepelí zvládne zpracovat klády o průměru až 1700 mm.

Řezačka stromů RTH Magni

Díky plynulé rotaci drapáku o 360° může manipulátor řezat kmeny v jakékoliv pozici a poté je nakládat přímo na nákladní vůz nebo do drtičky.
Hlavní výhodou kombinace multifunkčního zařízení Kinshofer s rotačními manipulátory MAGNI je pro zákazníka vysoký výkon, produktivita a bezpečnost práce.
Stroje mohou být vybaveny kamerami a LED světly pro snadnou a bezpečnou práci za snížené viditelnosti. Nové motory Tier4f splňují nejpřísnější emisní normy a minimálně zatěžují svým provozem okolní prostředí.

Multifunkční zařízení Kinshofer s rotačními manipulátory MAGNI

 

logo-magni-sfumato