KEASER M 125

M 125

Model M125 s novou variabilitou v otázce tlaku je o něco menší a lehčí než oblíbený model M130 a díky tomu se může také lépe přepravovat vozem Sprinter.
Díky plynulé regulaci tlaku se stejné zařízení může provozovat vždy s hodnotami tlaku mezi 7 a 14 bar. Tím odpadá rozhodování pro volbu pevného stupně tlaku. Univerzální kompresor se při tlaku 7 bar s výkonem 11,5 m³/min perfektně hodí k použití kladiva nebo při nastaveném tlaku 12 bar s výkonem 10,7 m³/min pro zafukování kabelů. Při maximálním tlaku 14 bar je stále ještě k dispozici výkon téměř 10 m³/min.

Kompresor M125 se perfektně hodí k použití uvnitř chráněných zón životního prostředí, neboť je vybavený motorem Deutz s nízkým množstvím výfukových spalin a standardním filtrem sazí naftového motoru. Ten je certifikován podle emisního limitu IV, resp. Tier 4 final. Další úsporu nafty ve výši až 6 procent přináší energeticky úsporný ventilátor. Integrované řízení Sigma Control mobil umožňuje komfortní a jednoduché řízení kompresorů pomocí tlačítek se šipkami. Poskytuje informace o provozních údajích a hlásí nutnost provedení nastávajících údržeb. Podává informace o provozních údajích a hlásí nutnost provedení příští údržby.

Kromě toho lze model M125 vybavit generátorem s výkonem 13 kVA nebo 23 kVA. I zde vynáší řízení Sigma Control Mobil s dynamickou regulací dodávaného množství své trumfy a zajišťuje maximální dodávaná množství stlačeného vzduchu v závislosti na odebraném výkonu proudu.

Lehký pro přepravu, kompaktní pro staveniště, výkonný a variabilní – to je nový model M125 !

 

Pro bližší informace kontaktujte naše obchodní oddělení nebo vyplňte poptávkový formulář

ze stejné kategorie: Dieselové kompresory