KLÍČEM K EFEKTIVNÍMU VYUŽÍVÁNÍ VAŠEHO STROJE JE LIVE LINK

25.8.2011

live_linkNeustále hledáme inovativní způsoby, které Vám dovolí co nejefektivněji využívat Váš stroj – proto JCB vyvinulo systém LIVE LINK. Je to moderní monitorovací systém, který Vám umožní lépe chránit Vaše investice a přesně sledovat a zlepšovat využití stroje.

JCB LIVE LINK je softwarový systém, který umožňuje majitelům JCB sledovat a spravovat své stroje na dálku. Vše, co potřebujete, je počítač připojený na internet. LIVE LINK je počítač, který je zabudovaný do stroje, kde shromažďuje informace z několika senzorů. Tyto informace jsou odesílány pomocí mobilní komunikační technologie do datového centra JCB. Uživatel pak může tyto informace získat z webových stránek LIVE LINK nebo prostřednictvím E-mailu nebo mobilního telefonu.

Tím, že máte k dispozici informace o využití a produktivitě Vašeho vozového parku, Vám LIVE LINK umožňuje sledovat výkonnost každého stroje. Ujistíte se, že získáváte za své peníze co nejlepší hodnotu.

Poskytováním informací o umístění, pohybu a činnosti strojů Vám systém může také pomoci při zajištění provozování strojů ve správný čas a pomáhá je chránit před krádeží (hlídání polohy stroje pomocí satelitu).

S LIVE LINKem mají majitelé jistotu, že jejich stroje jsou správně udržované a v dobrém provozním stavu, aniž by museli provádět kontrolu strojů přímo na jejich pracovišti.

Více informací o systému LIVE LINK Vám rádi sdělí naši obchodní manažeři.