KAESER M27, M31 a M50

M27, M31, M50 E

Společnost Kaeser Kompressoren nabízí nové modely konstrukční řady Mobilair M27, M31 a M50 vedle klasických variant také s elektromotory o výkonu od 15 do 25 kW. Dodávaná množství se pohybují mezi 2 a 5 m³/min, tlaky mezi 7 a 14 bar.

Tyto stroje jsou vstupenkou do všech oblastí, ať už na velkých staveništích, v centrech měst, v budovách či chráněných zónách životního prostředí. Stavební kompresory s elektrickým pohonem jsou nejen bez emisí, ale jsou také tiché a náklady provozovatele jsou výrazně nižší než u variant s pohonem vznětovým motorem.
Motory IE3 „Premium Efficiency“ se stupněm ochrany IP 55 vhodným pro staveniště a třída izolace F kromě toho zajišťují nejnižší možnou spotřebu proudu.

Standardně jsou elektrické mobilní kompresory vybaveny řízením Sigma Control smart s barevným displejem a patentovanou protimrazovou regulací Anti-Frost. Řízení Sigma Control Smart umožňuje velmi jednoduché ovládání, jako například jednoduché nastavení tlaku na přehledném barevném displeji. Protimrazová regulace Anti-Frost chrání používané nástroje před poškozením mrazem a korozí.

Modely lze dodat jak s krytem z rotačně sintrovaného polyetylenu, tak i s kovovým krytem a vedle pojízdných variant jsou v nabídce také stacionární varianty.

Nové modely M27, M31 a M50 znamenají nulové emise a výrazně levnější provoz !

 

Pro bližší informace kontaktujte naše obchodní oddělení nebo vyplňte poptávkový formulář

ze stejné kategorie: Elektrické kompresory