KAESER M 82

M82

Ve třídě 8 m³ přicházejí na trh nové pojízdné stavební kompresory Mobilair M81 a M82 společnosti Kaeser Kompressoren. Tyto dva modely se liší vnitřními hodnotami, ale oba se mohou používat v chráněných zónách životního prostředí. Díky různým koncepcím úpravy výfukových plynů splňují nejpřísnější hodnoty emisí této výkonnostní třídy podle norem IIIB resp. TIER 4 final.

Model M82 je vybaven motorem Kubota s filtrem sazí vznětového motoru a výkonem 55 kW, který vyhovuje i nejpřísnějším nařízením o udržování čistoty ovzduší.

Bloky šroubových kompresorů Kaeser s profilem Sigma dosahují skoro identická průtoková množství od 5,5 do 8,4 m³/min při maximálním tlaku od 7 do 14 bar a zajišťují zásobování stlačeným vzduchem například pro tryskání za sucha, pískování či práce s bouracím kladivem.

Zatímco uživatelé bouracích nebo vrtacích kladiv oceňují patentovanou protimrazovou regulaci, která ve spojení se zabudovaným olejovačem nástrojů poskytuje perfektní ochranu připojených nástrojů před poškozením korozí a zamrznutím, může se u konfigurované varianty úpravy stlačeného vzduchu s dochlazovačem a zpětným ohřevem plynule nastavovat optimální výstupní teplota stlačeného vzduchu pro příslušný proces, například pro tryskání.

Obsluha integrovaného řízení kompresoru Sigma Control Smart je velmi snadná. Barevný displej podává informace o všech provozních parametrech, hlásí poruchy a včas oznamuje údržbu, která by měla být provedena. Kromě spolehlivého spuštění stisknutím tlačítka lze také snadno a přesně regulovat pracovní tlak v krocích od 0,1 bar do 5 bar a tak ho dokonale přizpůsobit místním potřebám.

Model M82, který je možné volitelně vybavit generátorem o výkonu 8,5 či 13 kVA, zajišťuje řízení maximální dostupnost stlačeného vzduchu v poměru ke spotřebě proudu.

U M82 je možné zvolit různé podvozkové a stacionární varianty, tím se stavební kompresor stává spolehlivým a ekologickým pro nejtěžší pracovní podmínky.

Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení nebo vyplňte poptávkový formulář.

Parametry

Výkon (m³/min.):
8,4 / 6,8 / 6,1 / 5,5

Provozní tlak (bar):
7 / 10 / 12 / 14

Typ motoru:
Kubota V 3307-CR-T s výkonem 55 kW

Hmotnost kompresoru:
1580 kg

Objem palivové nádrže:
140 l

Provedení kapotáže:
plech

Zvláštní výbava:
vestavěný generátor o výkonu 8,5kVA / 13kVA

ze stejné kategorie: Dieselové kompresory