KAESER M 81

M81

Ve třídě 8 m³ přicházejí na trh nové pojízdné stavební kompresory Mobilair M81 a M82 společnosti Kaeser Kompressoren. Tyto dva modely se liší vnitřními hodnotami, ale oba se mohou používat v chráněných zónách životního prostředí.

Model M81 je vybaven motorem Deutz s oxidačním katalyzátorem s výkonem 55 kW. Bloky šroubových kompresorů Kaeser s profilem Sigma dosahují skoro identická průtoková množství od 5,5 do 8,4 m³/min při maximálním tlaku od 7 do 14 bar a zajišťují zásobování stlačeným vzduchem například pro tryskání za sucha, pískování či práce s bouracím kladivem.

Zatímco uživatelé bouracích nebo vrtacích kladiv oceňují patentovanou protimrazovou regulaci, která ve spojení se zabudovaným olejovačem nástrojů poskytuje perfektní ochranu připojených nástrojů před poškozením korozí a zamrznutím, může se u konfigurované varianty úpravy stlačeného vzduchu s dochlazovačem a zpětným ohřevem plynule nastavovat optimální výstupní teplota stlačeného vzduchu pro příslušný proces, například pro tryskání.

Obsluha integrovaného řízení kompresoru Sigma Control Smart je velmi snadná. Barevný displej podává informace o všech provozních parametrech, hlásí poruchy a včas oznamuje údržbu, která by měla být provedena. Kromě spolehlivého spuštění stisknutím tlačítka lze také snadno a přesně regulovat pracovní tlak v krocích od 0,1 bar do 5 bar a tak ho dokonale přizpůsobit místním potřebám.

Podle vlastních preferencí lze pro kompresor M81 zvolit různé podvozkové a stacionární varianty a mnoho dalších možností voleb. Tak lze sestavit spolehlivý a ekologický stavební kompresor pro nejtěžší pracovní podmínky

Díky internímu řízení je provoz vždy perfektní !

Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení nebo vyplňte poptávkový formulář.

Parametry

Výkon (m³/min.):
8,4 / 6,8 / 6,1 / 5,5

Provozní tlak (bar):
7 / 10 / 12 / 14

Typ motoru:
Deutz TD 2.9 s výkonem 55 kW

Hmotnost kompresoru:
1570 kg

Objem palivové nádrže:
140 l

Provedení kapotáže:
plech

ze stejné kategorie: Dieselové kompresory