KAESER M 64

imported_image-810.jpg

Pokud je na stavbě kromě tlakového vzduchu zapotřebí i elektřina, prokazují pojízdné kompresory s integrovaným elektrickým generátorem své přednosti.
Zcela nový M 64 z „Mobilair“ programu od Kaeser Kompressorem toto bezesporu splňuje, neboť má se svým dodávaným množstvím 6,4 m³/min při 7 bar při prosté výrobě tlakového vzduchu dostatek rezerv, aby v kombinaci výroby tlakového vzduchu a elektřiny dominoval v takzvané 5-kubíkové třídě.

Základní předpoklad pro Kaeser Kompressoren jako dodavatel systémů tlakového vzduchu z Coburgu pomocí „Mobilair 64″ zcela nově definuje 5-kubíkovou třídu. Excelentní výkon M 64 dává energeticky úsporný nízkootáčkový Kaeser šroubový kompresor se Sigma Profilem a bezztrátovým přímým pohonem 1:1 od vodou chlazeného čtyřválcového turbodieselového motoru Kubota, který z dvou litrů zdvihového objemu vyprodukuje hnací výkon 43,3 kW. Jeho křivka točivého momentu má na cca 163 Nm při cca 1700 min-1 silné maximum a probíhá s velmi malým sklonem, tzn. že v rozsáhlém pásmu otáček je vždy dostatek rezerv, aby byl kompresorový blok a generátor velkoryse zásobován hnací silou. To nejdůležitější u stavebního kompresoru je samozřejmě tlakový vzduch – a zde podává nový M 64 obzvláště dobrý výkon. Konec konců v současnosti dominuje své třídě tím, že dokáže vyprodukovat 5 m³/min i při pohánění generátoru – a to jak 8,5 kW, tak i volitelně dostupného 13 kW elektrického generátoru.

V konečném závěru to znamená, že nabízí v prosté výrobě tlakového vzduchu 6,4 m³/min, což je o 20 procent více než průměr. Tato velká kapacita dodávaného množství zajišťuje i při připojené úpravě tlakového vzduchu stále dostatek tlakového vzduchu.

Navíc je nový „Primus“ této třídy k dostání i ve verzi s 10 bar maximálního tlaku s 5 m³/min při současném provozu 8,5 kW elektrického generátoru.

Pochopitelně je silné srdce tohoto nového stavebního multitalentu doprovázeno adekvátními „vnějšími orgány“ tak zajišťuje velká 105 litrová nádrž dlouhé pracovní směny bez přestávek na dotankování a inovativní tlumení hluku spolehlivě udržuje hladinu akustického tlaku zařízení pod limitem 98 dB(A) požadovaném od 1. ledna 2006.

S odolným robustním pláštěm a karosérií s práškovou vrstvou dlouhodobě bránící korozi, je celková konstrukce Kaeser „Mobilair 64“ koncipována na dlouhé roky nasazení.

Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení nebo  vyplňte poptávkový formulář.

Parametry

Výkon (m³/min.):
6,4, / 5,0

Provozní tlak (bar):
7 / 10

Typ motoru:
Kubota V 2403-T s výkonem 43 kW

Objem palivové nádrže:
105 l

Hmotnost kompresoru:
1230 kg

Provedení kapotáže:
plech

Zvláštní výbava:
vestavěný generátor o výkonu 8,5 / 13 kVA

ze stejné kategorie: Dieselové kompresory