KAESER M 58 Utility

M58 Utility

Kompaktní, komfortní, úsporné stacionární stavební kompresory M58 Utility a M57 Utility kombinují osvědčené postupy s nejnovějšími požadavky – příkladem je použití kompresoru v chráněných zónách životního prostředí.

Model M58 Utility s motorem Kubota s filtrem sazí (DPF) splňující americkou normu TIER 4 final potěší zejména stavitele svodidel.  Současně byl přepracován dosavadní úspěšný model M57 Utility. Kompaktní rozměry tohoto modelu jsou zvláště vhodné jako nástavba na nákladní automobil.

Navíc je nyní k známé a osvědčené variantě 7 bar, která dodává jako dosud 5,1 m³/min, k dispozici také typ s dodávkou 4,35 m³/min při maximálním tlaku 10 bar, který je vhodný například pro tryskání.
Díky inteligentnímu řízení Sigma Control Smart (SCM), kterým je kompresor sériově vybaven, lze jednoduše a přesně redukovat tlak po krocích 0,1 bar až 5 bar. Správné nastavení tlaku pomáhá chránit před opotřebením připojená vrtací kladiva, která optimálně pracují při tlaku 6 bar. Barevný displej řízení podává informace o všech provozních parametrech, hlásí poruchy a včas oznamuje údržbu, která by měla být provedena.

Stejně jako model M57 Utility se i tento kompresor vyznačuje snadným servisem koncipovaným tak, že všechna místa pro údržbu jsou po odstranění propojovacího panelu dobře přístupná ze strany ložné plochy. Tankování zařízení se provádí z čelní strany. Provozní kapaliny lze snadno vypouštět přípojkami pro údržbu, bez nutnosti zvedání zařízení. Patentovaná protimrazová regulace chrání ve spojení s volitelným olejovačem nástrojů připojené nástroje před poškozením korozí a zamrznutím.

Při vyšších požadavcích na kvalitu stlačeného vzduchu mohou být modely M57 Utility a M58 Utility volitelně vybaveny dochlazovačem stlačeného vzduchu.

Kompresory Utillites – energeticky úsporné se snadnou údržbou !

 

Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení nebo vyplnit poptávkový formulář

Parametry

Výkon (m³/min.):
5,1 /4,35

Provozní tlak (bar):
7/10

Typ motoru:
Kubota V 2403-CR s výkonem 36 kW

Hmotnost kompresoru:
1020 kg

Objem palivové nádrže:
105 l

Provedení kapotáže:
plech

ze stejné kategorie: Dieselové kompresory