KAESER M 57 Utility

imported_image-790.jpg

Nové kompaktní, komfortní a úsporné stacionární stavební kompresory M58 Utility a M57 Utility kombinují osvědčené postupy s nejnovějšími požadavky – příkladem je použití v chráněných zónách životního prostředí.

Model M57 Utility s motorem Kubota splňuje americkou normu TIER 4 final.
Díky inteligentnímu řízení Sigma Control Smart (SCM), kterým je kompresor sériově vybaven, lze jednoduše a přesně redukovat tlak po krocích 0,1 bar až 5 bar. Správné nastavení tlaku pomáhá chránit před opotřebením připojená vrtací kladiva, která optimálně pracují při tlaku 6 bar. Barevný displej řízení podává informace o všech provozních parametrech, hlásí poruchy a včas oznamuje údržbu, která by měla být provedena.

Snadnost servisu řady Mobilair se zapsala velkým písmem také u kompaktních kompresorů Utillites. Jsou koncipována tak, že všechna místa pro údržbu jsou po odstranění propojovacího panelu dobře přístupná ze strany ložné plochy. Tankování zařízení se provádí z čelní strany. Provozní kapaliny lze snadno vypouštět přípojkami pro údržbu, bez nutnosti zvedání zařízení.
Nápadné jsou hluboce posazené kohouty pro odběr stlačeného vzduchu a obslužný díl chráněný kovovým krytem. Manipulace s nimi je jednoduchá, jestliže je zařízení namontováno na ložné ploše nákladního automobilu.

Patentovaná protimrazová regulace chrání ve spojení s volitelným olejovačem nástrojů připojené nástroje před poškozením korozí a zamrznutím.

Kompresory Utillites – energeticky úsporné se snadnou údržbou !

Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení nebo vyplňte poptávkový formulář.

Parametry

Výkon (m³/min.):
5,1 /4,35

Provozní tlak (bar):
7/10

Typ motoru:
Kubota V 2403 s výkonem 36 kW

Hmotnost kompresoru:
960 kg

Objem palivové nádrže:
105 l

Provedení kapotáže:
plech

ze stejné kategorie: Dieselové kompresory