KAESER M 50

M50

Stavební kompresor „Mobilair 50“ je silný v mnoha ohledech dodávající dostatek stlačeného vzduchu pro tři bourací kladiva nebo pro srovnatelný „těžký nástroj“.
Jeho technika je již tisíceronásobně osvědčená v každodenním provozu na staveništích.
Robustní protihlukové kryty kol tvořené z nekorodujícího rotačně sintrovaného polyetylénu, to je nový design modelu M50.

Velká síla však neznamená u tohoto kompresoru ani vysokou hladinu hluku, nýbrž právě naopak. Měření hladiny akustického tlaku zařízení (měřená plošná hladina akustického tlaku podle ISO 3744) vykazuje civilizovaných 69 dB (A); hladina akustického výkonu <98 dB (A) podle 2000/14/EG je zaručena.

„Mobilair 50“ dodává 5 m³ stlačeného vzduchu za minutu při 7 bar a obsahuje ve spotřebě úsporný blok šroubového kompresoru „Sigma Profil“. Ten je zásobován nutnou pohybovou energií a vodou chlazeným čtyřválcovým naftovým turbomotorem přes pohon 1:1, tedy bez převodových ztrát. Tím se model hodí nejlépe k pohonu tří pneumatických kladiv nebo pro používání zemních raket.

V neposlední řadě neznamená vysoký výkon u M50 nijak vysokou hmotnost. Plně natankovaný kompresor na váze vykazuje méně než 750 kg. Tím dosahuje vynikající hmotnostní výkon a nabízí právě na evropském trhu další dvě důležité výhody:
1) řidiči začátečníci mohou převážet kompresor také bez dodatečného řidičského oprávnění pro přívěs
2) zařízení může být taženo bez nájezdové brzdy
Kromě toho znamená nízká hmotnost ovladatelnost při manévrování a přepravě.

Také je třeba dostatečně ocenit sériově montovanou patentovanou regulaci Anti-Frost proti zamrznutí, která chrání pneumatické nástroje obzvláště v přechodném období s často nízkými vnějšími teplotami před zamrznutím a předchází poškozením korozí.

Kovové díly karosérie jsou pozinkováním a práškovým nátěrem trvale chráněné před korozí. Komponenty důležité pro údržbu jsou snadno přístupné, obsluha je jednoduchá – nachází se tu pouze jeden spínač, přístrojová deska je přehledně uspořádaná a obsluha je spolehlivě vedena lehce srozumitelnými piktogramy.

Model M50 je přesvědčivý silou, energetickou účinností a šetrností k životnímu prostředí !

 

Pro více informací kontaktujete naše obchodní oddělení
nebo vyplňte poptávkový formulář.

Parametry

Výkon (m³/min.):
5,0

Provozní tlak (bar):
7

Typ motoru:
Kubota V 1505-T s výkonem 33 kW

Hmotnost kompresoru:
735 kg

Objem palivové nádrže:
80 l

Provedení kapotáže:
plast / plech

 

ze stejné kategorie: Dieselové kompresory