KAESER M 350

imported_image-1330.jpg

Mobilair M 350 od Kaeser Kompressoren patří s dodávaným množstvím do 34 m³/min mezi nové špičkové modely stavebních kompresorů.

Kompresor je vybavený nejmodernějším naftovým motorem Mercedes Benz, který se vyznačuje malou tvorbou sazí a technikou čištění výfukových plynů s katalyzátorem SCR, který již nyní splňuje normu COM 3B pro výfukové plyny. Tato silná kombinace úsporného motoru Mercedes Benz a vysoce účinného bloku šroubového kompresoru Kaeser, s osvědčeným Sigma Profilem, nabízí vysoký výkon stlačeného vzduchu při nejmenších možných emisích a spotřebě paliva. K tomu přispívají také další inovace jako použití hydraulické viskospojky ventilátoru. Řízením přes Sigma Control Mobil je možné ušetřit až 5 procent paliva.

Díky komponentů na úpravu vzduchu je možno vyrobit ochlazený a bezolejový stlačený vzduch, jaký je potřeba například pro sanování betonu podle ZTV-SIB. I přes všechny tyto dodatečné programy a až o 20 procent vyšší dodávané množství je „M 350“ pouze nepodstatně těžší než předchozí model.

Nový model M350 je mnohostranně využitelný kompresor šetřící palivo a chránící životní prostředí !

 

Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení nebo vyplňte poptávkový formulář.

Parametry

Výkon (m³/min.):
34 / 31 / 27,3 / 24

Provozní tlak (bar)´:
8,6 / 10 / 12 / 14

Typ motoru:
Mercedes Benz OM 501 LA s výkonem 265 kW

Objem palivové nádrže:
650 l

Hmotnost kompresoru:
5700 kg

Provedení kapotáže:
plech

ze stejné kategorie: Dieselové kompresory