KAESER M 31

imported_image-785.jpg

Dobře ovladatelný, lehký, výkonný a hospodárný – to jsou vynikající znaky nového stavebního kompresoru „Mobilair M 31“, který s 3,15 m³/min (při 7 bar) dodává více stlačeného vzduchu než předchozí model a k tomu nabízí zajímavé varianty. Navíc se může kompresor dodávat s generátorem 6,5 kVA. Kromě po silnicích pojízdných strojů také existuje pro speciální způsoby používání stacionární verze, kterou je možné instalovat na ložnou plochu nákladního automobilu.

Pod protihlukovým krytem kompresoru s rotačně sintrovaného polyetylénu odolného proti poškrábání a korozi se nachází opravdový zásobník síly.
Blok šroubového kompresoru s energeticky úsporným „Sigma Profilem“ je dimenzován na trvalé vysoké zatížení a pohání se výkonným, vodou chlazeným, naftovým turbomotorem Kubota.

Sériově zabudovaná patentovaná regulace Anti-Frost (protimrazová) chrání používané nástroje před poškozením mrazem a korozí. Všechna údržbová místa jsou díky široce otevíratelné kapotě protihlukového krytu snadno a rychle dostupná. Jako praktické zvláštní příslušenství se dodává navíječka hadic s lehkou hadicí 20 m.

Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení nebo vyplňte poptávkový formulář.

Parametry

Výkon (m³/min.):
3,15 / 2,6 / 2,3 / 1,9

Provozní tlak (bar):
7 / 10 / 12 / 13

Typ motoru:
Kubota D 1105-T s výkonem 24 kW

Hmotnost kompresoru:
580 kg

Objem palivové nádrže:
40 l

Provedení kapotáže:
plast / plech

ze stejné kategorie: Dieselové kompresory