KAESER M 200

imported_image-824.jpg

Nový kompresor „Mobilair 200″ s elektronickým řízením  a motorem „SIGMA CONTROL mobil“ je stavební kompresor energeticky hospodárný, který splňuje i další potřebná kritéria. Kompresor je poháněný naftovým motorem 146 kW od výrobce Caterpillar, dodává šroubový kompresor s energeticky úsporným „SIGMA PROFILEM“ 19,7 m³ stlačený vzduch za minutu při tlaku 8,6 bar. Na dalších použitelných stupních tlaku 10, 12 a 14 bar činí dodávané množství 18, 16 a 14,5 m³/min. Přes vysoký výkon zůstává kompresor dokonce i při extrémních okolních teplotách až do 50 °C vždy „chladný“, a to díky jeho vysoce účinnému systému chlazení.

Další důležité výhody nabízí již zmíněné nové elektronické řízení „SIGMA CONTROL mobil“ (SCm). To přesnou koordinací výkonu motoru na potřebu stlačeného vzduchu optimalizuje využití výkonu stroje a snižuje jeho spotřebu paliva. Tlak zařízení se nechá nastavit s přesností až na 0,1 bar přímo na displeji „SIGMA CONTROL mobil“. To výrazně zvyšuje nejen komfort ovládání a přesné nastavení tlaku, ale také přizpůsobení počtu otáček elektronicky řízeným sacím ventilem umožňuje, zvláště v oblasti částečného zatížení, zřetelnou úsporu paliva.

Robustní kovové víko chrání ovládací přístroj s displejem a klávesami. Řízení odolné proti nárazu a vibracím provedené způsobem elektrického jištění IP 65, je použitelné v rozsahu teplot -20 °C až 50°C.
Dvě sklopné kapoty po obou stranách zařízení zaručují dobrý přístup všech míst údržby.

Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení nebo vyplňte poptávkový formulář.

Parametry

Výkon (m³/min.):
19,7 / 18 / 16 / 14,5

Provozní tlak (bar):
8,6 / 10 / 12 / 14

Typ motoru:
Caterpillar C 6.6 ACERT s výkonem 146 kW

Objem palivové nádrže:
270 l

Hmotnost kompresor:
3235 kg

Provedení kapotáže:
plech

ze stejné kategorie: Dieselové kompresory