KAESER M 20

imported_image-779.jpg

„Mobilair 20″ se svým novým krytem z PE je sotva přehlédnutelný a to nejen pro jeho žlutou signální barvu. Tento obratný kompresor třídy 2m³ ostatně dokazuje, že výkonnost nemusí být otázkou hmotnosti. Může sám pohánět těžké pneumatické kladivo a zároveň je tichý a úsporný ve spotřebě paliva. Za tyto vlastnosti děkuje vypilované konstrukci, energeticky úspornému bloku šroubového kompresoru s technicky optimalizovaným „Sigma Profilem“, pohonu 1:1 zabraňujícímu převodovým ztrátám a neposledně vodou chlazenému tříválcovému naftovému motoru Kubota.

Model M20 s novým protihlukovým krytem z rotačně slinutého polyetylénu (PE) s integrovanými kryty kol je skutečný poutač na staveništi nabízející i další výhody jako je pevnost a odolnost proti poškrábání.

Kromě toho je model sériově vybaven proti zamrzání patentovanou regulací Anti-Frost. To přináší důležitou výhodu obzvláště v přechodném období s relativně nízkými venkovními teplotami. Používané pneumatické nářadí se optimálně chrání před zamrznutím a poškozením korozí, což zvyšuje jeho spolehlivost a životnost.

Obsluha, pouze jedním spínačem, je neomylně vysvětlena snadno srozumitelnými piktogramy na krytu karosérie.

Síla, účinnost, uživatelská přívětivost a provozní vlastnosti šetrné k životnímu prostředí – to je kompresor M20 !

 

Pro více informací kontaktujete naše obchodní oddělení
nebo vyplňte poptávkový formulář.

Parametry

Výkon (m³/min.):
2,0

Provozní tlak (bar):
7

Typ motoru:
Kubota D 722 s výkonem 14 kW

Hmotnost kompresoru:
457 kg

Objem palivové nádrže:
30 l

Provedení kapotáže:
plast / plech

ze stejné kategorie: Dieselové kompresory