KAESER M 171

imported_image-822.jpg

Kompresor M 171 je vybaven šestiválcovým motorem Deutz, má 129 kW a dodává při 8,6 bar objem 17,0 m³/min stlačeného vzduchu. Dodatečně existují ještě varianty tlaku až do 14 bar. Plně natankované základní zařízení ukáže na váze pod 2,7 t a tím pozitivně vyniká ve své velikostní třídě relativně nízkou provozní hmotností. Motor Deutz disponuje standardně filtrem sazí, který splňuje evropský stupeň IIIB výfukových plynů.

M 171 se používá moderní energeticky úsporný ventilátor, který se řídí v závislosti na provozních teplotách a tak může ušetřit až 6 procent paliva. Kromě toho má na palubě nejmodernější řízení kompresoru Sigma Control mobil. To se snadno ovládá a dá se s ním redukovat provozní tlak v krocích po 0,1 bar až 5 bar.

Za volitelným dochlazovačem stlačeného vzduchu pečuje nový axiální odlučovač kondenzátu o ještě vyšší stupeň odlučování a menší ztrátu tlaku v systému. Odloučený kondenzát se jako předtím odpařuje horkými výfukovými plyny. Pokud se vybere volitelný zpětný ohřev, tak se nyní může např. k tryskání suchým ledem pro optimální výsledek, plynule nastavit výstupní teplota stlačeného vzduchu. Přirozeně jsou výše uvedené varianty úpravy stlačeného vzduchu kombinovatelné také s kombinací mikrofiltrů pro technicky bezolejový vzduch.

Ekologický, energeticky úsporný, efektivní a spolehlivý – to je kompresor M 171 !

 

Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení nebo vyplňte poptávkový formulář.

Parametry

Výkon (m³/min.):
17 / 15,5 / 13,5 / 11,5

Provozní tlak (bar):
8,6 / 10 / 12 / 14

Typ motoru:
Deutz TCD 6.1 L06 s výkonem 129 kW

Objem palivové nádrže:
200 l

Hmotnost kompresorvu:
2650 kg

Provedení kapotáže:
plech

ze stejné kategorie: Dieselové kompresory