KAESER M 17

imported_image-781.jpg

Model M 17 je silně výkonný, lehký, tichý, všestranně použitelný a snadno přepravitelný kompresor.
S max. provozním tlakem 17 bar je model M 17 mimoto znamenitě vhodný pro bezvýkopové pokládání optických kabelů.

Pneumatická kladiva, vrtačky, pily, brusky a šroubováky nebo také zemní rakety pohání nový stavební kompresor M 17 s dodávacím množstvím 1,0 m³ stlačeného vzduchu za minutu při 15 bar. Přímo ideální obsazení pro bezvýkopové pokládání kabelů z optických vláken.

Šroubový kompresor je nyní poháněn klínovým řemenem bez údržby od vzduchem chlazeného čtyřtaktního benzinového motoru Honda. O jeho dlouhou výdrž při denním používání pečuje vysoce dimenzovaná nádrž na palivo o obsahu 20 l. Kontinuální regulace dodávaného množství přizpůsobí dopravovaný výkon rychle a přesně aktuální potřebě tlakového vzduchu. To snižuje dodatečnou spotřebu paliva již beztak úsporného zařízení. Je vybaven nekorodujícím, rotačně slinutým krytem z PE, je překvapivě tichý a odpovídá nejnovějším předpisům o emisích hluku podle směrnice 2000/14/EU. Zaručená úroveň hladiny hluku je < 97 dB (A).

Dokonce i na malých plochách najde kompaktní kompresor místo. Lze jej přepravovat v každé uzavřené dodávce, na korbě nákladního vozu nebo pick-upu. Tak zůstává závěs na připojení přívěsu volný pro jiné dopravní účely.

Pokud je pro určité použití potřebný stlačený vzduch studený a bez kondenzátu, může být kompresor  vybavený externím dochlazovačem. Ten je instalován na nosném rámu a má pevně namontované vedení pro stlačený vzduch, odvod kondenzátu a elektrický proud (napětí 12 V, dodávaného od kompresoru) pro pohon ventilátoru dochlazovače. Vzniklý kondenzát se vypařuje pomocí výfukových plynů motoru.

Také pro ostatní manipulace a při údržbě se M 17 jeví jako vysloveně snadno použitelný. Dlouhý tažný třmen, kola s pneumatikami, čtyři pohodlné zvedací rukojeti a zapuštěná jeřábová oka zaručují nejsnadnější dopravu na staveniště. Díky velkému úhlu otevření krytu karosérie jsou všechna místa údržby snadno přístupná.

Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení nebo vyplňte poptávkový formulář.

Parametry

Výkon (m³/min.):
1

Provozní tlak (bar):
15

Typ motoru:
Honda GX 630 s výkonem 16 kW

Objem palivové nádrže:
20 l

Hmotnost kompresoru:
204 kg

Provedení kapotáže:
plast

ze stejné kategorie: Benzínové kompresory