KAESER M 17

imported_image-781.jpg

Model M 17 je silně výkonný, lehký, tichý, všestranně použitelný a snadno přepravitelný kompresor.
S max. provozním tlakem 17 bar je model M 17 mimoto znamenitě vhodný pro bezvýkopové pokládání optických kabelů.

Pneumatická kladiva, vrtačky, pily, brusky a šroubováky nebo také zemní rakety pohání nový stavební kompresor M 17 s dodávacím množstvím 1,0 m³ stlačeného vzduchu za minutu při 15 bar. Přímo ideální obsazení pro bezvýkopové pokládání kabelů z optických vláken.

Šroubový kompresor je nyní poháněn klínovým řemenem bez údržby od vzduchem chlazeného čtyřtaktního benzinového motoru Honda. O jeho dlouhou výdrž při denním používání pečuje vysoce dimenzovaná nádrž na palivo o obsahu 20 l. Kontinuální regulace dodávaného množství přizpůsobí dopravovaný výkon rychle a přesně aktuální potřebě tlakového vzduchu. To snižuje dodatečnou spotřebu paliva již beztak úsporného zařízení. Je vybaven nekorodujícím, rotačně slinutým krytem z PE, je překvapivě tichý a odpovídá nejnovějším předpisům o emisích hluku podle směrnice 2000/14/EU. Zaručená úroveň hladiny hluku je < 97 dB (A).

Dokonce i na malých plochách najde kompaktní kompresor místo. Lze jej přepravovat v každé uzavřené dodávce, na korbě nákladního vozu nebo pick-upu. Tak zůstává závěs na připojení přívěsu volný pro jiné dopravní účely.

Pokud je pro určité použití potřebný stlačený vzduch studený a bez kondenzátu, může být kompresor  vybavený externím dochlazovačem. Ten je instalován na nosném rámu a má pevně namontované vedení pro stlačený vzduch, odvod kondenzátu a elektrický proud (napětí 12 V, dodávaného od kompresoru) pro pohon ventilátoru dochlazovače. Vzniklý kondenzát se vypařuje pomocí výfukových plynů motoru.

Také pro ostatní manipulace a při údržbě se M 17 jeví jako vysloveně snadno použitelný. Dlouhý tažný třmen, kola s pneumatikami, čtyři pohodlné zvedací rukojeti a zapuštěná jeřábová oka zaručují nejsnadnější dopravu na staveniště. Díky velkému úhlu otevření krytu karosérie jsou všechna místa údržby snadno přístupná.

Pro více informací volejte našeho obchodního zástupce:
Miroslav Beneš
+420 724 107 492
email: benes@terramet.cz

nebo vyplňte poptávkový formulář.

Parametry

Výkon (m³/min.):
1

Provozní tlak (bar):
15

Typ motoru:
Honda GX 630 s výkonem 16 kW

Objem palivové nádrže:
20 l

Hmotnost kompresoru:
204 kg

Provedení kapotáže:
plast

ze stejné kategorie: Benzínové kompresory