KAESER M 130

imported_image-820.jpg

Nový M 130 od Kaeser Kompressoren exceluje jako jediný po silnicích pojízdný stavební kompresor této velikosti tím, že je vybavitelný výkonným generátorem 23 kVA a může dodávat motorový a střídavý proud. Generátor hlásí na řízení kompresoru napětí a frekvenci, upravené na okamžitý odběr proudu tak, že se může vyrábět vždy maximálně možný objem stlačeného vzduchu.

Kompresory se perfektně hodí na použití uvnitř chráněné zóny životního prostředí, neboť balíčky síly jsou vybavené motorem Deutz se 105 kW s nízkým množstvím výfukových spalin a standardním filtrem sazí naftového motoru, které jsou certifikované podle stupně výfukových plynů IIIB.

|Model M 130 je k dodání ve stupních stlačeného vzduchu 10, 12 a 14 bar s dodávaným množstvím 9,4 až 12 m³/min. Kompresorovým řízením Sigma Control mobil se může upravit provozní tlak snadno tlačítky se šipkami v krocích po 0,1 bar až 5 bar a tím je přesně nastavitelný na skutečnou potřebu. Řízení je snadno ovladatelné a zaručuje optimální chování při studeném startu. Kromě toho dává informace o provozních údajích a informuje, kdy bude příští údržba.

Kompresor M 130 disponuje ještě lepším odlučováním kondenzátu, jakmile se objedná s dochlazovačem stlačeného vzduchu. I nadále se odloučený kondenzát odpařuje výfukovými plyny, takže nedochází k žádnému znečištění půdy. Také volitelný zpětný ohřev byl optimalizovaný. Tak se nyní může např. k tryskání suchým ledem pro optimální výsledek plynule nastavit výstupní teplota stlačeného vzduchu.

Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení nebo vyplňte poptávkový formulář.

Parametry

Výkon (m³/min.):
12 / 10,7 / 9,4

Provozní tlak (bar):
10 / 12 / 14

Typ motoru:
Deutz TCD 4.1 L04 s výkonem 105 kW

Objem palivové nádrže:
200 l

Hmotnost kompresoru:
2500 kg

Provedení kapotáže:
plech

Zvláštní výbava:
vestavěný generátor o výkonu 23 kVA

ze stejné kategorie: Dieselové kompresory