JCB OSLAVUJE MILIÓN VYROBENÝCH STROJŮ

27.6.2013

Ve dnech 5.6. – 6.6.2013 se konala v hlavním britském sídle JCB u města Rocester mezinárodní prezentační konference JCB. Cílem této akce bylo zejména seznámit širokou odbornou veřejnost s technologickými novinkami a produkty a přiblížit vize a cíle společnosti do budoucnosti.

První den patřil prezentaci milióntého vyrobeného stroje JCB, kterým se stalo pásové rýpadlo JS 220 LC, zčásti vyrobené z chromu, které je nyní v aukci, jejíž celý výtěžek věnuje společnost na charitu.

Další den proběhla prezentace produktů JCB v terénu s praktickými ukázkami. Byla představena hydraulická rýpadla, kompaktní smykem řízené nakladače, kolové nakladače, minirýpadla a rýpadlo – nakladače a další stroje. Výsledkem inovací JCB je mimořádná účinnost a produktivita všech strojů, vysoká míra bezpečnosti, vysoká kvalita a trvanlivost mechanizace stejně jako palivová a provozní efektivnost a šetrnost vůči životnímu prostředí.

Zásadní novinkou byl 6-válcový dieselový motor s obsahem 7,2 litru – JCB Dieselmax 672. Tento motor vychází ze 4-válcového 4,8-litrového motoru, který se používal dosud. Poprvé bude tento motor, který splňuje nejpřísnější normy pro ochranu životního prostředí, má vyšší účinnost a nižší spotřebu, použitý v pásovém rýpadle JCB JS 360.

Po skončení konference bylo všem účastníkům jasné, že všechny produkty společnosti znovu potvrdily svou kvalitu a dokonalost, čímž si JCB jednoznačně upevňuje vedoucí pozici na trhu stavební mechanizace.

Konference se zúčastnili i obchodní manažeři z TERRAMETU, kteří se s Vámi rádi podělí o nové poznatky.

FOTOGRAFIE Z MEZINÁRODNÍ PREZENTAČNÍ KONFERENCE  ZDE: