JCB – JS 131

21140

Společnost JCB představila novinku JS 131 – pásové rýpadlo se základní hmotností 13 tun a s motorem o výkonu 55 kW. Nový model spojuje všechny výhody úspěšné řady JS, především předchozího modelu JS 130LC, který vyniká bezkonkurenční ovladatelností, výkonem, snadnou údržbou a nízkými provozními náklady. Jako jediné 13tunové rýpadlo na trhu je JS 131 vybaveno pohonnou jednotkou bez použití filtru pevných částic DPF a AdBlue.

Robustní konstrukce zaručuje dlouhodobou živostnost stroje v náročných pracovních podmínkách. Podvozek resp. rám ve tvaru X zvyšuje pevnost stroje a odolnost proti poškození nárazem.

Rychloupínače JCB a mnoho variant hydraulických rozvodů umožňují rychlou a snadnou výměnu a použití široké škály příslušenství napříč řadou rýpadel JS. S vylamovací silou 91.9 kN bagr dosahuje vysokých výkonů.

K rychlému a pohodlnému ovládání stroje přispívá hydraulická brzda otoče. Tlumené koncové polohy dávají stroji ještě větší lehkost a přesnost při ovládání.

Předností pásového rýpadla JS 131 je velká prosklená plocha a nízká linie kapoty poskytující obsluze bezkonkurenční výhled. Díky jedinečnému systému 2GO se stávají rýpadla ještě bezpečnější. Dvojité zajištění znemožňuje nechtěný pohyb ramen stroje.

Rýpadlo JS 131 je navrženo s nízkými nároky na údržbu a servis stroje. Tím se dlouhodobě snižují provozní náklady.

Parametry

Provozní hmotnost:
14038 kg

Celkový výkon motoru:
55 kW

Max. kapacita lopaty:
0,83 m3

 

Pro bližší informace kontaktujte naše obchodní oddělení nebo vyplňte poptávkový formulář.

ze stejné kategorie: Hydraulická pásová rýpadla